Блог статистикасы
195
Жазбалар
4937
Өтініштер
196912
Келушілер
Ошакбаев Ерлан Бейсенбекович
Руководитель ГУ «Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан»


Байланыс ақпараты

Телефон доверия: 8 (7142) 530721; Телефон  приемной: 8 (7142) 548395;
Факс: 8 (7142) 544049;
Почтовый адрес: 111003, г.Костанай, ул. Гоголя, 177А;
E-mail:

Облыстық Басқармалар
(жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын)
Ошакбаев Ерлан Бейсенбекович
Руководитель ГУ «Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан»

Байланыс ақпараты

Телефон доверия: 8 (7142) 530721; Телефон  приемной: 8 (7142) 548395; Факс: 8 (7142) 544049; Почтовый адрес: 111003, г.Костанай, ул. Гоголя, 177А; E-mail:

Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)
Ошакбаев Ерлан Бейсенбекович
Руководитель ГУ «Департамент казначейства по Костанайской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан»

Байланыс ақпараты

Телефон доверия: 8 (7142) 530721; Телефон  приемной: 8 (7142) 548395; Факс: 8 (7142) 544049; Почтовый адрес: 111003, г.Костанай, ул. Гоголя, 177А; E-mail:

Сайлау 2019

2019 жылғы 9 маусымда өтетін Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу кезеңіне Ұзынкөл ауданындағы Call – орталықтары бойынша АҚПАРАТ № Call –орталықтардың орналасқан орны Байланыс нөмірі Халыққа ақпарат беру үшін жауапты тұлға Т.А.Ә. лауазымы 1. Ұзынкөл а. Г.Мусрепов14 к., (аудан әкімдігінің ғимараты 3 қабат,) 8 (714-44) 2-15-46 Асия Камзаевна БАТЫРХАНОВА Персоналды басқару бөлімінің басшысы (кадр қызметі) 8 (714-44) 2-42-01 Динара Канатовна ТАСМАГАМБЕТОВА «Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты»ММ әдіскері

Ұзынкөл ауданы әкімінің және аудандық сайлау комиссиясының хабарламасы

Сайлауалдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарынорналастыру үшін орындар.

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар

Қазақстан    Республикасы Президентінің тағайындалуына байланысты 2019 жылғы 9 маусымдағы кезектен тыс сайлауы және «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»   Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23 бабының 5-тармағы сәйкес Ұзынкөл ауданының аумағында құрылған сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларға хабарлаймын:

Сайлау учаскелерінің шекаралары

№ 748 Сайлау учаскесі

Шекарасы:  Пресногорьков а.

1 Мая

көшесі

1,2,4,5,6,7,8,9,12,14,16,18,20,22,24, 25, 26;

40 лет Октября

көшесі

1,2,2а,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, 17;

Б. Мельничная

көшесі

1,2,3,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28, 4, 5/1, 5/2, 7;

Б. Садовая

көшесі

1,2,3,4,6,7,8,9,11,13,14,15,16/1,17,18,19,20,22,25,27,29, 16/2, 24, 26, 30, 32;

Базарная

көшесі

1,2,3,5,6,7,8,9,10,11,13,14, 15,16,17/1,17/2;

Береговая

көшесі

1,2,3,4,5,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,22,23,39,49,7,14,20,21,23,30,32,33,34,35,37,57,67,85;

Большая Пушкина

көшесі

1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,12;

Дружба

көшесі

1,2,3,4,5,6,8;

Есенин

көшесі

2,3/1, 3/2,4,5,7,8,15;

Калинин

көшесі

1,2,5,8,9,13,14,15,17,19,21,26,31,46;

Киров

көшесі

1,2,3/1,3/2,4,5,6,7,8,9/1,9/2,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22/1,22/2,23,24,26/1,26/2,27,28,29,30,32,34,35,36,37,38,40,42,47,49,51,54,56/1,56/2,58/1,58/2,63,68,76,78,80;

Ленин

көшесі

1,2,3,4,4,5,6,7,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,20,21,22,23,23,2526,27,28,31,32,33,35/1,35/2,36,37,38,39,41,43,44,45,46,47,48,50,51,52,53,58,61,63,64,65,66,67/1,67/2,68,71,76,79,81;

Лесная

көшесі

1/1,1/2,2,2,3,3/1,3/2,4,6,7;

М. Мельничная

көшесі

1,2,3,4,5,8;

М. Пушкина

көшесі

1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,12,13,15,16,17,24,24,28;

М. Садовая

көшесі

1,2,3,4,5,6,8,9,10,12,13,14,14,16,17,19,20,21,31;

Фрунзе

көшесі

1,2,3,4,5,5,7,8,11,12/1,12/2,15,19;

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Пресногорьков а., Б. Мельничная көш 1А,  мектеп ғимараты.

 

№ 749 Сайлау учаскесі

Шекарасы:  Пресногорьков а.:

Чапаева

көшесі

2/1,2/2,3,5,7,14,19,21,23;

Чкалова

көшесі

1,2,4,4,6,8,10,12,14,30;

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Пресногорьков а., Б.Хмельницкого көш. 8, «Золотой колос» ЖШС конторының ғимараты.

№ 750 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Волна а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Волна а., Победа көш. 61, «Золотой колос» ЖШС конторының ғимараты

№ 751  Сайлау учаскесі

Шекарасы: Гренадерка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Гренадерка а., Дружба көш. 44, жекеменшік үйі.

№ 752 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Крутоярка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Крутоярка а., Мүсрепов көш. 19, «Крутоярское» ЖШС асхана ғимараты

№ 753 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Первомайка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Первомайка а., Майская көш. 9, «Чуев» ЖК магазиннің ғимараты

№ 754 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Песчанка а., Октябрьское а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Песчанка а., Абай көш. 50, «Аманжолов» ЖК ғимараты

№ 755 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Тайсойған а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Тайсойған а., Мүсрепов көш. 16, мектеп ғимараты

№ 756 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Обаған а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Обаған а.,.Айтмұхамбетов көш. 2, мектеп ғимараты

№ 757 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ряжское  а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ряжск а., 60 лет Октября көш. 13, «Колос» МҮ ғимараты

№ 758 Сайлау учаскесі

Шекарасы:  Суворов а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Суворов а.,  Школьная көш.11,  мектеп ғимараты

№ 759 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Казанка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Казанка а., Степная көш.15, «Казанка» ЖШС конторының ғимараты

№ 760 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Пилкино а

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Пилкино а., Приозерная көш.10, жекеменшік үй ғимараты.

№ 761 Сайлау учаскесі

Шекарасы :  Троебрат а.

Амангелді

көшесі

1,2,2а, 3, 5, 7, 8,8а,10,12,13,18, 23,24, 29, 31, 32, 34, 38;

Веселая

көшесі

1, 2, 4, 10, 12, 14, 16

Гоголь

көшесі

4,5,6,8, 11,12, 15, 17, 18

Демьянстрой

көшесі

1, 1а, 2

Карл Маркс

көшесі

3, 5, 7, 8,9, 11, 13, 13а, 13б, 15,16, 17, 19, 19а, 20,21, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 46;

Киров

көшесі

2,3,4, 5,6, 8,9, 11, 13, 16,17,20, 21, 23, 24,25, 27, 28,32,33, 35, 39,42.

Ковыльная

көшесі

2а,3, 4,5, 15, 20,25, 29, 32,33, 34;

Крупской

көшесі

1, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16

Куйбышев

көшесі

1,2,3,4, 5, 6,7

Лермонтов

көшесі

1,2,2б,2в,12,14,16,22,24

Лесной  

тұйық көшесі

1,2, 2а, 4а

Лесная

көшесі

1,2, 3,4, 6,7, 9, 10,11,12, 13, 16,17, 18,20,23, 25,26, 27,28,29, 31, 33,  34,35,38

Ломоносов

көшесі

5, 6, 6а, 8, 9,10, 12, 15

Матросов

көшесі

1, 3, 7,8, 9, 11, 13, 17, 18,20,26,27

Мичурин

көшесі

1, 4,5, 9, 11, 11а, 12,12а,14,16,18,19,20, 21, 24,25,26, 27,30, 31, 35,38,40,42

Набережная

көшесі

1,2, 3,6,8,9,10, 11,12, 13,14,16,18,19, 20,21, 23, 25, 26,27, 30,33, 37,40,42, 43, 45, 46,47,52, 53, 56,57,58 59,60,60а,60б, 63, 65, 66,68,70,71, 71а, 73, 74,75, 77, 79,80, 81,82, 85,88,94, 95, 98,100,101

Некрасов

көшесі

1,2, 3, 4,6,7,8, 9, 11, 13, 15, 18;

Нефтебаза

көшесі

1,2,3,4,5

Октябрьская

көшесі

1, 1а,2, 3, 4,5,8

Пушкина

көшесі

4,6

Северная

көшесі

1, 2,4,5, 6,8,10,13,13а, 14,15,16,18

Спортивная

көшесі

1,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16;

Фрунзе

көшесі

1,7

Целинная

көшесі

1, 3, 11,12,18,20, 21, 23

Чапаев

көшесі

2, 4, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

Энергетик

көшесі

1, 2,3,4, 5,6,8,10,12, 14, 20, 22, 26.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері  –Троебрат а., Киров көш. 14, мектеп ғимараты

№ 762 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Троебрат  а.

Архангельская

көшесі

1, 2,5, 6,9, 21

Дружба

көшесі

1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

ДСУ

көшесі

1, 2, 3, 4, 6

Железнодорожная

көшесі

3, 4, 6, 8, 10

З. Космодемьянской

 көшесі

1, 3, 5, 7, 13, 14, 17, 19, 27, 33, 35

Интернациональная

 көшесі

 1,2, 3,4, 5,6, 7,8, 9, 11,12, 13, 15,16, 17, 19, 21, 31,32,34

Комсомольская

көшесі

1,2, 2а 3, 3а, 4,5, 6,7,8, 9, 10,11,12,13, 14,16, 20, 24, 44, 46

Красноярская

көшесі

14

Ленин

көшесі

1, 1а,  2,3,  4,5, 6, 6а,7, 8, 8а,9,10 ,11,12, 13, 16,18,20, 26, 28, 29,33,36, 38, 40;

М. Горький

көшесі

1,1а, 3, 4, 5, 6;

Маяковский

көшесі

2,3,4,6,8,9,10,12,13,15,16,17,18, 19,20,21,22,24;

Новосибирская

көшесі

1,2, 3,4, 5,6, 7, 8,9,10, 11

О. Кошевой

тұйық көшесі

2а, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30

П. Морозов

көшесі

1,3, 4,5, 6,7, 8,9, 10,11,12,14, 15,  18, 24, 26, 28, 30;

Путейская

көшесі

1б, 2,2а,3, 5,6, 7, 9, 12

Советская

көшесі

2,5,6, 7,8, 9,10, 11,14, 15, 16,17, 19, 27,28,30, 31,32 33, 35, 37, 43, 47, 53, 55, 57, 59

Степная

көшесі

4, 5, 8, 9, 11, 13, 18, 18а

Строителей

көшесі

3, 4,8,11, 17, 19;

Тимирязев

көшесі

5,6,6а,8,12,14, 15, 17, 19, 23, 26, 28

Циалковский

көшесі

 1,2,3, 9, 10,15,20, 22;

Чкалов

көшесі

1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7,9, 24, 28

Школьная

көшесі

1, 3, 3а, 3г, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а,7а, 8, 9, 11, 12, 16, 17, 19;

Энгельс

көшесі

1,2, 3, 4,5, 7, 8,9,9а, 10,11,12, 13, 15, 15а,16, 17, 19, 21,22, 23, 24,25, 27, 29,31,32, 33

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Троебрат а., Школьная  көш. 9, дәріхана ғимараты

№ 763 Сайлау учаскесі

Шекарасы:Вершковое а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Вершковое а., Победа  көш. 11, мектеп ғимараты

№ 764 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Есмырза а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Есмырза а., Аблайхан көш. 1,  мектеп ғимараты

№ 765 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Павлов а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Павловка а., Центральная  көш. 1, мектеп ғимараты

№ 766 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Федоров а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Федоров а., Нижняя  көш. 33,  мектеп ғимараты

№ 767 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Үкатқан

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Үкатқан, Молодежная  көш. 4, мектеп ғимараты

№ 768 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Речное а., Амречье а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Речное а., Калинин көш. 21, мектеп ғимараты

№ 769 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ұзынкөл а.

70 лет Октября

көшесі

1,9

Абай

тұйық көшесі

1, 2, 5, 8, 9, 12, 14, 18, 20;

Белорусская

көшесі

2;

Братская

көшесі

2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34, 35, 36, 38, 40;

Ворошилова

көшесі

24, 26, 28,  30,  32, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

Гидрострой

көшесі

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 19, 22;

Молодежная

көшесі

1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 44а, 46;

Нуркина

көшесі

21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 44

ПДУ

көшесі

1, 1а, 2, 3, 5

Рабочая

көшесі

1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14

Сейфулин

көшесі

1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 16, 17, 18

Сельская

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 13

Украинская

көшесі

1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 34, 38, 113, 114, 115

Химиков

көшесі

1, 2, 3, 4, 6, 7, 15

Е.К.Джамбурчин ат.

көшесі

1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 23

Ш. Уәлиханов

көшесі

 57, 59, 61,  63, 65,  69, 71,  73, 75, 77, 77а,  79, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 100, 106, 108;

Энергетик

көшесі

2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ұзынкөл а.,  Центральная  көш.11, «Современник»МҮ ғимараты.

№ 770 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ұзынкөл а.

2 микрорайон

көшесі

1, 2, 3, 4

40 лет Победы

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17,  18, 18а, 18б, 18в, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 24а, 26, 26а, 27, 28, 32, 34

Абая

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 75, 76, 77, 80, 81, 85;

Абылайхан

көшесі

1, 3,5, 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 59,63;

Автомобилист

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18,  19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25,

Водопроводная

көшесі

1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20;

Ғ. Мүсрепов

көшесі

1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Гагарин

көшесі

1, 2, 3, 4, 8,16, 17,19,21,23,25

Горький

көшесі

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 18, 19

Жангилдин

көшесі

1, 2, 3, 4,  5, 6, 7;

Б. Дощанов

көшесі

2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12

Бауыржан Момышұлы атындағы

көшесі

1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 21, 22;

К. Токбаев атындағы

көшесі

2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15;

Николай Титов атындағы

көшесі

1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20

Набережная

көшесі

1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 23, 25,30,32,38,40,44,48,56,66,68

Амреш Дарменов

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,10, 11, 13, 15,  17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39,

Окружная

көшесі

1, 5, 7

Павлов

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19

Пушкин

көшесі

1, 2, 3, 4, 5а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;

Совхозная

көшесі

2, 2а, 4, 6, 8, 12

Телецентр

көшесі

1, 2, 3, 4

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ұзынкөл а., Ғ.Мүсрепов көш. 16, мәдениет үйі ғимараты.

№ 771 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ұзынкөл а.

Абай

көшесі

82, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 104,105, 105а, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117,118,119, 119а, 120, 121, 121а, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 130а, 132,134, 136,138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 158, 160, 170, 184

Абылайхан атындағы 

көшесі

64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101а, 103, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114а, 115, 116, 117, 122, 123, 123а, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 153, 154

Алтынсарин

көшесі

1, 1а,2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 33

Амангелді

көшесі

2, 2а,3,4, 4а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 49а, 51, 53;

Ворошилов

көшесі

3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20,21, 22,23,29,31

Заозерная

көшесі

1, 2, 3, 5, 6, 9, 11, 12, 14, 16, 19, 21, 21а, 24, 25, 26, 28, 30, 32;

Тоқтар Әубакіров атындағы

көшесі

1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9,11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24;

Мир

көшесі

1, 3, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11,

Набережная

көшесі

9а, 29, 31,33, 35, 37, 39, 41, 43, 51, 53, 55, 67, 69, 70, 71, 73, 76, 78, 80, 90, 96, 98, 100

Нуркин

көшесі

1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20

Озерная

көшесі

8, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 22, 23, 26

Строительная

көшесі

1/1,1/2, 2,  4,  5/1,5/2, 6, 7/1,7/2, 8, 9/1,9/2, 10/1,10/2, 11/1,11/2, 12/1,12/2, 14/1,14/2

Целинная

көшесі

68, 68а, 70,73, 74, 75,77,78,79, 83, 85, 86, 89,93, 95,99, 123

 Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ұзынкөл а., Набережная көш. 88, №2 Ұзынкөл орта мектебінің ғимараты.

№ 772 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Бауман а., Королевка а..

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Бауман а.,.Школьная көш.3, мектеп ғимараты.

№ 773 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ұзынкөл а.

1 микрорайон

көшесі

1, 2, 4, 6, 7, 8, 9

60лет Октября

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40

Абылайхан атындағы

көшесі

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62;

Бауыржан Момышұлы атындағы

көшесі

23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39,  41, 42, 43;

Ғ. Мүсрепов

көшесі

20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33,  34, 35, 37, 38, 40

Горький

көшесі

21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37

Б. Дощанов атындағы

көшесі

11, 13, 14, 15, 22, 24, 26, 30, 33, 38, 40

К. Тоқбаев

көшесі

16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39;

Николай Титов атындағы

көшесі

21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34

Конечная

көшесі

1, 2, 3, 4, 6, 8, 10

Лесная

көшесі

1, 2, 3, 4, 8, 9;

Медгородок

көшесі

1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7,

Павлов

көшесі

20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 40, 46, 49;

Пушкин

көшесі

24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

Степная

көшесі

1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33

Целинная

көшесі

1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26,  28, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64а, 65, 66, 66а, 67

Ш. Уәлиханов

көшесі

1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44,48,50,51,52,54,55,56,57,58,60,62,64,66,72,76,78,80,82

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ұзынкөл а., Аблайхан көшесі 32, №1 Ұзынкөл орта мектебінің ғимараты.

 № 774 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ершов а.

30 лет Победы

көшесі

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,14,16,18

Амангелді

көшесі

1,2,3,4,5,9,13,14,14а,15,16,18,20,22,26

Гагарин

көшесі

1,2,3,4,5,14

Горький

көшесі

1,2,3,4,5,6,8,9,13,14,16,18,20,22,24,26

Ефимов

көшесі

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,11а,12,25,26,29,34,36,38,40,42,44

 

Киров

көшесі

1,2,3,3а,4,9,9а,10,11,11а,12,22,24

Комаров

көшесі

1,2,3,4,5,7

Комсомольская

көшесі

1,6,9,11,13,15,17,19,21

Ленин

көшесі

1,2,3,5,6,8,9,13,14,15,19,21,26,53

Лесная

көшесі

2,4,6,10,12,14,16

Мирная

көшесі

1,2,3,4,5,6,7,8,10

Молодежная

көшесі

1,2,3,5,7,9,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,35,37,39,43,45,47,49

Набережная

көшесі

1,2,3,4,5,6,8,9,10,13,14,16,18,19,21,23,25

Озерная

көшесі

1,2,3,4,6,7,8,9,13,14,16

Октябрьская

көшесі

1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,18

Попович

көшесі

1

Титов

көшесі

1,2,3,4,5,6,7

Целинная

көшесі

1,2,3,4,5,6,8,10,12

30 лет Победы

көшесі

9,1;5,1;12,1;12,2;14,1;16,1;16,2;18,1;18,2;8,1;10,1;2,1; 2,2;4,1;4,2

Амангелді

көшесі

1;3;4;5;6;8;10;12;13;14;16

Гагарин

көшесі

1;2;3;4

Горький

көшесі

1;2,1;2,2;3;4,1;4,2;5;6;7,1;7,2;8;9;10;11;12;13;14;16;18; 20;22;24;

Ефимов

көшесі

1,1;1,2;2;3;4;5;6;8;9;10;12;13;14;15;16;17;18;19;21;22; 23;24;25;26;27;28,1;28,2;29,1;29,2;30;31,1;31,2

Киров

көшесі

1;2,1;2,2;3;5,1;5,2;6;9;10;12;13;14;15;16;17;18,1;18,2; 19;20,1;20,2

Комаров

көшесі

3;5;7

Комсомольская

көшесі

2;3;4;5;6;7;11;13;15;19;21

Ленин

көшесі

1,1;1,2;3,1;3,2;5;10;11;12;13;15;16;17;19;20;21;22;23; 24;25;26

Лесная

көшесі

2;4;6;10;12;14

Мирная

көшесі

1;2;3;4;5;6;7;8;10

Молодежная

көшесі

3,1;3,2;5,1;5,2;7,1;7,2;9,1;9,2;11,1;11,2;13,1;13,2;15,1; 15,2;17,1;17,2;19,1

Набережная

көшесі

1,1;1,2;2;3,2;4;5;6;7;9;10;11;13;14;16;18;23

Озерная

көшесі

8;10;12;14

Октябрьская

көшесі

1;2;3;4;5;6,1;6,2;9;12

Титов

көшесі

1;2;3;5;6;7

Целинная

көшесі

1,1;1,2;2;3;3,1;5;6;7;8;10,1;10,2;10,3;12,1;12,2;12,3

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ершовка а., Амангелді көш. 5,  мектеп ғимараты

№ 775 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ершов а.

Лесхоз

көшесі

2;8,1;8,2;11,2;12,2;15;16,2;18;19;20,1;20,2;21;24; 25,1;25,2;27;29,1;29,231;33,1;33,2

Рабочая

көшесі

1;2;3;6,1;6,2;8,1;8,2;9;11;12;16;17;18;19;21;22;23;24;25;26;27;28;29;31;32,1;32,2;34;36

Советская

көшесі

1;2;3;4;5;7;8;9;10;11;13;14;15;16;17;18;19;20;21;23,25

 

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Ершовка а., Лесхоз  көш. 22, орман шаруашылығы конторының ғимараты

№ 776 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Отынағаш а

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Отынағаш а., Болашақ көш. 4, мектеп ғимараты

№ 777 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Сокол а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Сокол а., Школьная  көш. 45, мектеп ғимараты

№ 778 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Белоглинка а., Комендантское а..

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Белоглинка а., Карлмаркс көш. 46,  мектеп ғимараты

№ 779 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Сибирка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Сибирка а., Школьная  көш. 18, мектеп ғимараты

№ 780 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Миролюбовка а., Қоскөл а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Миролюбовка а., Целинная  көш. 17,  мектеп ғимараты

№ 781 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Абай а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Абай а., Мүсрепов көш. 9, «Абай Агро 2017» ЖШС конторының ғимараты

№ 782 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Красный Борок а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері  –Красный Борок а., Лесная  көш. 13, «КрисГарр» ЖШС конторының ғимараты

№ 784 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Кировское а., Моховое а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Киров а., Абай көш.  10, мектеп ғимараты

№ 785 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Иваноровное а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Иваноровное а., Абай көш. 4, дәрігерлік  пункттің ғимараты

№ 786 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Ксеньевка а.

Местонахождение участка для голосования -  Ксеньевка а., Абай көш. 18, здание мал дәрігерлі пункттің ғимараты

№ 787 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Варваровка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Варваровка а., Ленин көш. 10, мектеп ғимараты

№ 789 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Новопокров а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері – Новопокров а., Школьная  көш.11, мектеп ғимараты

 

№ 790 Сайлау учаскесі

Шекарасы: Воскресеновка а.

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері –Воскресеновка а., Аблайхан көш. 9,  мектеп ғимараты.

 

Ұзынкөл ауданының әкімі                                                        Қ. Әбішев

 

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»   Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 13 бабының 4-тармағы, 17 бабының 2 тармағына сәйкес сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерін жариялаймыз:

 

Ұзынкөл аудандық сайлау комиссиясы

Учаскелік сайлау комиссиялары:

 

Ұзынкөл аудандық сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Ғ.Мүсрепов көш. 14 , әкімат ғимараты, т. 21919.

Төрағасы   – Данчула Олег Васильевич;

Төрағаның орынбасары  – Биғалиев Жармағамбет Евгенович;

Хатшы – Бисембаева Алена Владиславовна;

Комиссия мүшелері: Карпенко Ольга Федоровна, Жітербаев Руслан Қойлубайұлы, Темная Наталья Григорьевна, Кудерина Диана Арманқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 748 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пресногорьков  а., Б. Мельничная көш.1 А, мектеп ғимараты,

т. 97-2-89.

Төрағасы  – Шнейдер Николай Владимирович;

Төрағаның орынбасары  –  Томский  Сергей Константинович;

Хатшы – Ганиева Светлана  Викторовна;

Комиссия мүшелері: Садовой Валерий Федорович, Рамазанова Әлима Рымқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 749 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пресногорьков а., Б. Хмельницкий көш., «Золотой Колос» ЖШС конторының ғимараты, т. 97-1-93. 

Төрағасы  – Морданева Лариса Борисовна;

Төрағаның орынбасары –   Жакупов Қайдар Серікпайұлы;

Хатшы – Бухметова Гүлмира Сабырқызы;

Комиссия мүшелері: Бобрешова Юлия Александровна, Падерина Жамал Камзовна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 750 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Волна а., Победы  көш. 61, «Золотой Колос» ЖШС конторының ғимараты, тел. 35-9-03.

Төрағасы – Гуторова Елена Николаевна;

Төрағаның орынбасары – Семикова Татьяна Михайловна;

Хатшы  – Карагожина Наталья Ивановна;

Комиссия мүшелері: Шиндарь Анастасия Сергеевна, Жакупова Аққу  Сабырқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 751 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Гренадерка а., Дружба көш. 44, жекеменшік үйі, тел. 35-7-73.

Төрағасы  – Войкин Виталий  Николаевич;

Төрағаның орынбасары –  Беляков Виктор Васильевич;

Хатшы – Мудулина Валентина  Владимировна;

Комиссия мүшелері: Казьмина Марина Геннадьевна, Бекетаев Әміржан Мұхамеджанұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 752 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Крутоярка а., Мүсрепов көш. 19, «Крутоярское» ЖШС асханасының ғимараты,  тел. 35-8-81. 

Төрағасы  – Мүсапірова Елена Анатольевна;

Төрағаның орынбасары –  Жанабаев Темірқан Исахметұлы;

Хатшы – Мүсапірова Айнагул Темірханқызы;

Комиссия мүшелері: Кожуров Игорь Борисович, Мүсапірова Альфия Ғалімжанқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 753 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Первомайка а., Майская  көш.9, «Чуев» ЖК магазиннің ғимараты,

т. 35-8-78. 

Төрағасы  – Семикова Дарья Александровна;

Төрағаның орынбасары –  Смирнова Татьяна Владимировна;

Хатшы – Бухметова Бахытжамал Еркетайқызы;

Комиссия мүшелері: Чукреев Евгений Викторович, Серкова Валентина Иосифовна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 754 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Песчанка а., Абай көш. 50, «Аманжолов» ЖК магазиннің ғимараты,

т. 34-2-05.

Төрағасы  –  Лепнина Елена Сергеевна;

Төрағаның орынбасары – Иванов Иван Иванович;

Хатшы – Николаева Асемгуль Кайдарбековна;

Комиссия мүшелері: Сигуева Вера Васильевна, Черанева Светлана Николаевна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 755 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тайсойған а., Мүсрепов көш. 16, мектеп ғимараты, т. 36-2-24.

Төрағасы  – Өмірзақов    Бауыржан Амантайұлы;

Төрағаның орынбасары – Сериков     Валерий      Николаевич;

Хатшы – Сазанбаева       Маруа     Құсаинқызы;

Комиссия мүшелері: Омарова Гүлнар Сатыбалдықызы, Бисембин   Аманжол Есімсиітұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 756 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Өбаған а., Айтмұхамбетов көш. 2, мектеп ғимараты, т. 36-3-21.

 Төрағасы  – Исмагулова Гүлнар Қазымбекқызы;

Төрағаның орынбасары – Оразбеков Әбіл Әбілөқасұлы;

Хатшы – Исмагулова Әсемгүл Бағдатқызы;

Комиссия мүшелері: Бармакова Ұлболсын Жақсыбайқызы, Баисова Зурия Құрманғалиқызыа.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 757 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ряжск а., 60 лет Октября көш. 13, мәдениет үиі ғимараты,

т.35-5-99.

Төрағасы  – Мезгова Людмила Ионовна;

Төрағаның орынбасары – Ақанова Гүлбағат Ашуқызы;

Хатшы –  Логунова Екатерина Владимировна;

Комиссия мүшелері: Әлдікенов Айтпай  Транұлы,  Сорокин   Иван Вячеславович.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 758 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Суворов а., Школьная көш. 11, мектеп ғимараты, т. 36-1-37.

Төрағасы  – Таласпаева Өмітқон Мұхамеджанқызы;

Төрағаның орынбасары – Оджахкулиева Наталья Петровна;

Хатшы – Таласпаева Роза Ищанқызы;

Комиссия мүшелері: Байкенова Алтын Бимұрзинқызыа,  Дейляшева Дана Этогеновна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 759 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Казанка а., Степная 15 көш., «Казанка»ЖШС конторының ғимараты,

т. 35-8-87.

Төрағасы  – Калиш Николай Николаевич;

Төрағаның орынбасары – Мурсалиева Саян Әділбайқызы;

Хатшы – Карячая Лариса Николаевна;

Комиссия мүшелері: Байкенов Амангелді Бакенұлы, Якушина Валентина Александровна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 760 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пилкино а., Приозерная  көш.10, жекеменшік үйі, т. 34-5-42.

Төрағасы  – Жангалиева  Раушан Тұрсымбайқызы;

Төрағаның орынбасары – Шабловская Яна Владимировна;

Хатшы –  Қоянбаева Бакытгүл Мұратқызы;

Комиссия мүшелері: Нүрпеисов  Айбек Куанышпайұлы, Журавлева Людмила Иосифовна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 761 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Троебрат а., Киров көш. 14, мектеп ғимараты, т.99-2-72.

Төрағасы  – Молдабеков Руслан Жотайұлы;

Төрағаның орынбасары – Жазенов Азат Сеилұлы;

Хатшы –  Дюсекеева Айна Шаймаранқызыа;

Комиссия мүшелері: Пацылева Акзада Есемсеитовна, Данебаева Маркен Жауғашарқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 762 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Троебрат   а., Школьная көш. 9, дәріхана ғимараты, т.99-0-11.

Төраағасы  – Жақсымбетов Сағит Қаженұлы;

Төрағаның орынбасары – Савчук Александр Николаевич;

Хатшы –  Құрманбаева Әсел Орызбекқызы;

Комиссия мүшелері: Мурзахметова Калия Багытовна, Рахимбаева Назгуль Габитовна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 763 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:  Вершковое а., Победа көш. 11, мектеп ғимараты, т.35-0-26. Төрағасы – Токмурзин Батыржан  Ермакқалиұлы;

Төрағаның орынбасары – Иванченко  Анатолий Григорьевич;

Хатшы – Ибраева Анна Андреевна;

Комиссия мүшелері: Қасымқанов Жаксылық Бауржанұлы, Лебедева Надежда Александровна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 764 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Есмырза а.,  Аблайхан көш. 1, мектеп ғимараты, т. 35-6-14. 

Төрағасы  – Жаныбекова Жібек Қазиқызы;

Төрағаның орынбасары – Абдулина Айгүл Сапарғалиқызы;

Хатшы – Бекманова Ақлима Қасімқызы;

Комиссия мүшелері: Әлжанов Жұмат Мырзағалиұлы, Мұқашев Досан Мұқашұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 765 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:  Павловка а., Центральная  көш.1, мектеп ғимараты, т. 35-1-82.

Төрағасы  – Нуртазина Сәуле Ерболқызы;

Төрағаның орынбасары – Мұхамеджанова Айжан Сағиқызы;

Хатшы – Коробко Наталья Петровна;

Комиссия мүшелері: Әлмакаева Ильзина Рамилқызы, Третьякова Наталья Яковлевна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 766 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері:  Федоров а., Нижняя көш. 33,  мектеп ғимараты, т. 93-1-22. Төрағасы  – Нұрғазин  Руслан Ғазізұлы;

Төрағаның орынбасары – Бейсенов Айвар Ерікұлы;

Хатшы – Темірханова Әсемгүл Есмханқызы;

Комиссия мүшелері: Супиченко Наталья Викторовна, Тынынбаев Дулат Қапезұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 767 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Үкатқан а., Молодежная  көш. 4, мектеп ғимараты, т. 35-6-01.

Төрағасы  – Наурузова Сайран Мерекенқызы;

Төрағаның орынбасары – Жантенова Мәрям Ермашқызы;

Хатшы – Оспанова Сәбира Мұқашқызы;

Комиссия мүшелері: Бейсекеев Уәлихан Болатұлы, Жантенова Құралай Жақсанқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 768 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Речное а., Калинин  көш. 21, мектеп ғимараты, т. 3-46-89.

Төрағасы  – Козов Баймырза Тюменұлы;

Төрағаның орынбасары – Гимельрайх Ира Генриховна;

Хатшы – Тюлешова Әсел Болатқызы;

Комиссия мүшелері: Байболов Молдахмет Ахметғалиұлы, Оразбекова Лазат Каканқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 769 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Е.К. Джамбурчин  ат. көш. 11, «Современник» мәдениет үйі, т. 3-52-02.

Төрағасы  – Амиргалиева Ботакөз Ербұланқызы;

Төрағаның орынбасары – Әлімбаев Сабыржан Қазқанұлы;

Хатшы – Хасанова Қуаныш Сапабекқызы;

Комиссия мүшелері: Ералиева Шынар Тоқтарқызы, Семенычева Наталья Ивановна.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 770 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Ғ.Мүсрепов көш. 16, аудандық мәдениет үйі, т. 2-17-50.

Төрағасы  – Болатов Джангелді Сеиітұлы;

Төрағаның  орынбасары – Костенюк Надежда Владимировна;

Хатшы – Аубакирова Мадина Куанышевна;

Комиссия мүшелері: Бекқалиев Азамат Сабидұлы, Терехова Ольга Сергеевна, Емченко Светлана Африкановна, Абдрахманов Кенжебек Жанмұрзінұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 771 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а.,  Набережная көш. 88, № 2 мектеп ғимараты, т. 2-23-18.

Төрағасы  – Әлкебаева Ақлима Қосылбайқызы;

Төрағаның орынбасары – Сандыбаева Бибігүл Распайқызы;

Хатшы – Кисикова Күлзабира Аскерқызы;

Комиссия мүшелері: Тулепова Анар Серікқызы, Наурызбаева Раушан Жамбылқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 772 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бауман а.,  Школьная көш. 3, мектеп ғимараты, т. 93-3-81.

Төрағасы  – Руденко Лиля Алексеевна;

Төрағаның орынбасары – Шиукашвили Кристина Александровна;

Хатшы – Карелина  Татьяна Михайловна;

Комиссия мүшелері: Сарсенов Бағдат Каиржанұлы, Әбілмажинов Әнуар Шленұлы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 773 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұзынкөл а., Аблайхан көш. 30,  №1 ҰОМ ғимараты, т. 2-16-60.

Төрағасы  – Шамарова Наталья Александровна;

Төрағаның орынбасары – Жұмабаева Алмагүл Қасымжанқызы;

Хатшы – Ахметова Гүлжан Жармаққызы;

Комиссия мүшелері: Біркенов Шынғыс Қанатұлы, Исмағанбетов Мақсүт Ірғыжайұлы, Талтыкеев Төлепберген Көбжасарұлы, Шақанова Рсалды Сартайқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 774 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ершовка а, Амангелді көш. 5, мектеп ғимараты, т. 34-3-30.

Төрағасы  – Бекбаева Карлағаш Байғасаққызы;

Төрағаның орынбасары – Принцевский Геннадий Иванович;

Хатшы – Көкенова Әсел Сәлмұханқызы;

Комиссия мүшелері: Майкенова Алдржан Серікбайқызы, Байжанова Гүлмира Есімжанқызы.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 775 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ершовка а., Лесхоз көш.  22, орман шаруашылық конторының ғимараты, т. 35-0-20.

Төрағасы  – Андрейчук Валентина Ивановна;

Төрағаның орынбасары – Ошақбаев Ермек Амангелдіұлы;

Хатшы – Лыхно Наталья Викторовна;

Комиссия мүшелері: Ерушенко Ирина Михайловна, Козлов Сергей Вячеславович.

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№ 776 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері. Отынағаш а., Болашақ көш. 4, мектеп ғимараты, т. 35-0-19

Төрағасы – Жанайдарова Бахыт Асхатқызы;

Төрағаның орынбасары – Нұрғазин Ойрат Телманұлы;

Хатшы – Сыздыкова Гүлбану Құсманқызы;

Члены комиссии: Іргізбаев Қабдыбек, Байболатова Бағытберген Бағытжанұлы.

 

№ 777 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сокол а., Школьная көш.  45, мектеп ғимараты, т.32-2-33

Төрағасы  – Байтубенова Анар Бейбітқызы;

Төрағаның орынбасары – Котлячкова Күлбаршим Ерашқызы;

Хатшы – Нугманова Светлана Евгеньевна;

Комиссия мүшелері: Козова Кайни Дюсенқызы, Маданова Рабиға Мұқашқызы.

№ 778 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Белоглинка а., Карлмаркс көш.  46, мектеп ғимараты, т.35-8-25

Төрағасы  – Тұрсымбаев Бауржан Теміртасұлы;

Төрағаның орынбасары – Сибанбаева Рәш Жұмағалиқызы;

Хатшы – Карагожина Мәдина Ерболқызы;

Комиссия мүшелері: Рамазанова Гүлнар Мамарқызы, Зайцева Алма Қайратқызы.

 

№ 779 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сибирка а., Школьная көш. 18, мектеп ғимараты, т.34-2-06

Төрағасы  – Ярушин Александр Леонидович;

Төрағаның орынбасары – Шестова Сәбира Нұрмақанқызы;

Хатшы – Тюлебаева Айжан Ерсаинқызы;

Комиссия мүшелері: Козлова Любовь Мутыгуловна, Вишневская Анна Николаевна.

№ 780 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Миролюбовка а., Целинная көш. 17, мектеп ғимараты, т.35-5-93

Төрағасы  – Шоқпытова Жұлдызай Ыбрайқызы;

Төрағаның орынбасары – Рогозина Людмила Ивановна;

Хатшы – Неводчукова Лилия Хрестьяновна;

Комиссия мүшелері: Мельничук Анна Амиржановна, Шевченко Вера Анатольевна.

№ 781 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Абай а., Мүсрепов көш. 9, «Абай Агро 2017» ЖШС конторының ғимараты , т.35-5-35

Төрағасы  – Нұрмахина Анар Жұманқызы;

Төрағаның орынбасары – Еспамбетова Менслу Баймұқанқызы;

Хатшы – Ыбраева Ляззат Әбенқызы;

Комиссия мүшелері: Жақаева Қайникамал Қазиқызы, Бексұлтанов Ержан Әусарұлы.

№ 782 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Красный Борок а., Лесная көш.13, «КриссГарр» ЖШС конторының ғимараты, т.34-0-85

Төрағасы  – Путинцева Ирина Ивановна;

Төрағаның орынбасары – Пономарев Павел Георгиевич;

Хатшы– Феськова Светлана Викторовна;

Комиссия мүшелері: Макаричак Николай Иванович, Нефедова Светлана Александровна.

№ 784 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Киров а.,.Абай көш.,10, мектеп ғимараты, т.35-6-73

Төрағасы  – Сальников Сергей Александрович;

Төрағаның орынбасары – Ковалева Оксана Дмитриевна;

Хатшы – Куприенко Наталья Николаевна;

Комиссия мүшелері: Козлова Ирина Николаевна, Кучина Лидия Сергеевна.

№ 785 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Иваноровное а., Абай көш.4, дәрігерлік  пункттің ғимараты, т.35-0-24

Төрағасы  – Хоменко Лариса Александровна;

Төрағаның орынбасары – Едилова  Лариса Васильевна;

Хатшы – Бондарь  Нина Ивановна;

Комиссия мүшелері: Чередниченко Зинаида Владимировна, Казначеев Владимир Юнусович.

№ 786 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ксеньевка а., Абай көш. 18, мектеп ғимараты, т.35-3-98

Төрағасы  – Титова Любовь Ивановна;

Төрағаның орынбасары – Халявин Юрий Анатольевич;

Хатшы – Мендекинова Наталья Кавашовна;

Комиссия мүшелері: Мендекинова Алтынай Қабылқызы, Горохова Татьяна Владимировна.

№ 787 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Варваровка а., Ленин көш.10, мектеп ғимараты, т.34-9-04

Төрағасы– Галыбина Лидия Ивановна;

Төрағаның орынбасары – Нұгірбекова Айслу Амангелдіқызы;

Хатшы – Сахина Мәрзия Нұржалғасқызы;

Комиссия мүшелері: Сафонова Светлана Алексеевна, Әбдіраева Қарлығаш Хамитқызыовна.

№ 789 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Новопокров а., Школьная көш. 11, мектеп ғимараты, т.95-1-45

Төрағасы  – Боржаков Ербол Бетанұлы;

Төрағаның орынбасары – Кириченко Наталья Владимировна;

Хатшы – Николаева Светлана Викторовна;

Комиссия мүшелері: Ульянова Надежда Леонидовна, Мокану Надежда Ивановна.

№ 790 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Воскресеновка а., Аблайхан көш. 9, мектеп ғимараты, т.35-0-05

Төрағасы  – Нұрқанов Қалқаман Мәкімұлы;

Төрағаның орынбасары – Жарков Александр Михайлович;

Хатшы– Кирпиченко Наталья Петровна;

Комиссия мүшелері: Ворон Татьяна Владимировна, Саламатова Наталья Васильевна.

 

2019 жылдың 9 маусымда сағат 7.00 бастап  20.00  дейін  дауыс беру басталады.

 

Аудандық сайлау 

 комиссиясының төрғасы                                                                     О. Данчула 



хат жіберу